ÇİFTE SOYGUN ( FLYPAPER )

  Öncelikle herkese merhabalar....

Uzun bir aradan sonra tekrar yazmaya başladım..Ama bu sefer artık biraz farklı yazacağım.

Bundan sonra sizlere izlediğim filmler hakkında bilgiler verip yorumlarıı yapmak istiyorum.Belki çoğunu izlemiş olursunuz ama burdan bana ahkam kesmeyin ben sadece yapmak istediğim için yapıyorum sende okumak istemezsen sağ üste ( X ) işaretine tıklaman yeterli :)) o halde anlaştıysak haydi başlıyoruz......

 

Evet arkadaşlar ilk film olarak Çifte Soygunu seçtim.

Öncelikle filme biraz baktığımızda filmin "Felekten bir gece (hangover) " senaristlerinin elinden çıktığını görüyoruz ki bu zaten bu filmi izlememiz için başlıca bir sebep çünkü bu adamlar evet kötü bir film asla ve asla yapamazlar :)

 

Filmde bir bankada geçiyor sakın başka bir mekan aramayın sadece bir banka ama sıkılacağınızı düşünüyorsanız bastan söylemek isterim yanılıyorsunuz...

Karakterlerin her biri mükemmel ve cuk diye oturmuş diyebiliriz.

Karşımıza çıkan ilk karakteri gördüğüünüzde ( eminim bi çok kız aşık olacaktır adama) Allahım bu hastalık bendede olsun diyorsunuz evet adam hasta ve o hastalıktan olmak isteyen çıkacak aranızda ki ben şahsen varsa öyle biri yüzüme hapşursun isterdim:)

Evet beyler sabırsızlanmayın sizinde aşık olacağınız bi kız tabiki her filmde olduğu gibi bu filmedede var

Filmin isminden anlaşılacağı gibi bu bir banka soygun filmi ama komedi bu kısım çok önemli ..

bir bankayı soymaya calışan 2 farklı hırsız grubu var bunları biraz tanımak gerekirse bir grup gayet profesyonel hersey planlı ve plana sadık calışan Diğer soygun grubu ise tabiri caizse salak herhangi bir planları olmayan doğaçlama soygun yapan bir grup..

Filmi izlerken beyninizi çok çalıştıracak ve inanın soygunu aslında kim yapıyor diye düşünüp poliscilik oynayacaksınız ve eet birçok senaryo yazıp hırsızı bulduğunuzu zannedeceksiniz ki işte bu senaristlerin özelliği burada devreye giriyor....kusura bakmayın ama güzel bir son.. yakalananlar hırsızlar...polislerr..hasta insanlar..fbı ... e diğerleri kahkaha atmak eğlenmek ve gerçekten mükemmel bir film istiyorsanız size tavsiyem bu filimdir....

 

HEPİNİZE ŞİMDİDEN İYİ SEYİRLER

twitter : @sosyalkantin

 

Konu: Rob Minkoff'un yönettiği komedi-suç filmi ''Çifte Soygun''nda (Flypaper) izleyenler, birbirlerinden habersiz olarak aynı bankayı soymaya çalışan iki grubun hikayesine tanık olacak.

Çıkan çatışma sonrası bankada rehin kalan Tripp Kennedy (Patrick Dempsey), güzel ve akıllı veznedar Kaitlin ile (Ashley Judd) yakınlaşır. Çetelerin biri profesyonellerden, diğeri de şuursuzluk derecesinde amatör olan iki saf adamdan oluşmaktadır. Ancak güvenlik sistemi, gün sonu kilidini devreye sokunca herkes binaya kilitlenir. Gece ilerledikçe şamatalı bir kedi-fare oyunu oynanacaktır.

 

Alıntıdır. ( webteizle.com )

FİLMİN FRAGMANI

http://www.youtube.com/watch?v=vmVOZjLVmAc

 

FİLMİ İZLEMENİZ İÇİN TAVSİYE EDECEĞİM SİTE 

www.webteizle.com   240-360-480-720 seçenekleri ve tek parça mevcut

http://webteizle.com/YabanciFilm/5384-Cifte-Soygun-Flypaper-720p-Turkce-Dublaj-izle.html

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !