Embed

i Am a LoSeR

Merhabalar efenim;

Uzun bir aranın ardından geldim...Anlatıcaklarım br çoğunuza gene saçma gelecek ama belkide bi çoğunuz kndnden bir şeyler bulacak.Gerçi en başındanda söyledğim gibi sizden iyi veya kötü demenizi beklemiyorum ben sonuç olarak kendimi rahatlatmak adına yazıyorum yazıları o an aklıma ne gelrse veyahut içimden ne geçerse...Beğenmeyenlerinde bi çoğunun benimle aynı duygularda oladuğunuda biliyorum.Neyse sanırım lafı fazla uzatmadan düşüncelerime düşme vakti geldi o halde haydi başlayalım...

 

Sizlere bu yazıyı yazarken arka fonda 

Depeche Mode - It's No Good 

dinliyorum..

Hayat bazen okadar acımasız ve boş geliyor bana ki delilik ve akıllılık arasında gidip geliyorum yaşamam gereken hayat akıllıcamı olmalı? yoksa delicesine anımı yaşamalıyım? İşte arada kaldığım iki soru bunlardan ibaret...

Aklımızla hareket ettikce kendimizi tejlikelere karşı geleceğe karşı korurmuyuz? Dahamı duyarlı oluruz? herşeyi sorgulayıp bi yerden sonra aklımızı yitirmezmiyiz? Ohalde anı yaşayıp delice takılmak en mantıklısı değilmi?

Devamlı kafamda karışık sorular var ne olacak ? Nereye gidecek? Buhayatne kadar daha böyle acımasız sürecek bana?

Anı yaşamalıyım herşeyden herkesten uzakta sonuçta 1 dk sonra yaşayıp yaşamayacağımızı bilmediğimiz bir hayatta içinde bulunduğumuz anı yaşamamız gerekmiyor mu?

Bu hayattaki en büyük sorunumuz nedenaşk gibi duruyor? Şuna eminim hepimizin bir yerlerde daha büyük sıkıntıları var aşk belkide 3. hatta 4. planda peki neden ilk sıkıntımız aşk gibi yaşıyoruz bu hayatta?

Kendimce bu soruya verdiğim cevap ise şu oluyor aslında yoğun olan duygularımızı yada daha doğru demek gerekrse daha büyük olan sorunlarımızı bastırmak içinaşkı kendimize kalkan olarak kullanıyoruz.Yoksa hiç birimiz bence aşk acısıçekmiyoruz.Aşk alt tarafı ik kişinin birbirini sevmesi değilmi bugun onu çok seviyorsundur ama ya yarın??????????

Kocaman bir sürü soru işaretleri...

Hayat hepimiz için acı gerçeklerle doludur.Peki ya en sonunda hayat mı bizi yener biz mi hayatı ? Hangimiz gülerek bu hayata gözlerini kapatacak?

Uzun zaman düşündüm hayat beni yenmelimi yoksa ben mi hayatı yenmeliyim? Sonunda verdiğim karar belli Deli olmaya ne dersin????

 

NOT: Delilik gayet güzel iyiveya kötü yorum yaparsanız sevinirim...Beni okumaya devam edin...

 

http://www.youtube.com/watch?v=aieEZ950d1I

 

 

 

 

twitter : @UysaLDeLi  

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !