KAFA NEREYE BİZ ORAYA!!!

 

 

1-2 GÜN ayrılıktan sonra selam ey ahali:))

Evet yavas yavas insanın yazıları okunması hoşuna gidiyor gerçekten aldığım yorumlarda kötü deil teşekür ediyorum her birinize ayrı ayrı....( bu arada erhan bu abazalık değil :) yalnış anlama )

 

Evet bugunkü yazımı kafama göre yazacağım...

Sıladan esinlendim evet hangimiz hayatta bazı şarkılarda kelimelerden cümlelerden esinlenmeyizki öyle değilmi...

Gelelim konumuza hangimiz hep aynı yerde olmak istiyoruz... Yada hangimiz şu cümleyi demiyoruz " Ulen sırtına bi çanta alıcan  kapayacan tlefonları kimsede ulaşamayacak basıp gitcen hacı herşey kafana göre " bunu kendine hayatı boyuncada olsa söylemeyen bir kişi varmıdır hayır bence yoktur yada ne alaka bukimboyle ben kendime bunu söylemedim yada söylemeyecem diyorsa ...Baba hiç yalan konuşmaya gerek yok sende göreceksin dersin bigün..evet sıla ne güzel diyor dimi " yol nereye biz oraya " suan gerçekten önümde bi yol olsa şöyle basıp gitsem ve bunu bi çok kez yaptım ben...

Arabaya bindim ve önüme cıkan sokaklardan acvaba sağmı solmu diye bilmeden gittim ve birgün sarıyerde çok güzel boğazda bir balık lokantasında buldum kendimii.. içerisi boşdu tek masa vardı..o masadada ben ve huzur oturuyorduk karşılıklı birer kadeh içtik sonra balık yedik...huzurum rahatladı..

Evet ve sanırım yakın zamanda bu kafa nereye biz oraya işini şehirler arası yapmayı düşünüyorum..

Bakarsınız burdan haber veririm bi yol arkadaşlığı için...:)

Hadi millet hoşçakalın şimdi tekrar diyorum...

KAFA NEREYE BİZ ORAYA.....

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !